за компанијата

20 години се фокусира на производство и продажба на подни плочки

S hanghai Пречисти Текстил Limited, како една од водечките и професионални хотел текстил производител во Источна Кина, ќе се фокусира на ова поле повеќе од 15 години. Нашите главни производи, вклучувајќи: постелнина хотелот кревет, хотелот крпи, хотел удобности, F & B постелнина. Ние ги доставуваме целосна текстил решенија за хотелски групи, авиокомпании, на бродови, болници. М руда од 15 години искуство снабдување хотел, 10 + години професионално гостопримство текстилна фабрика операција, која ќе ви обезбеди најдобра продажба на услуги, стабилен квалитет и конкурентна цена. Ние со нетрпение очекуваме да имаат понудената соработка со светски дистрибутери, агенти, хотелски групи!

  • 未 标题 -111
  • 未 标题 -112
  • 未 标题 -123

WhatsApp Online Chat !