за нас

 Опис на компанијата:

S hanghai Пречисти Текстил Limited, како една од водечките и професионални хотел текстил производител во Источна Кина, ќе се фокусира на ова поле повеќе од 15 години. Нашите главни производи, вклучувајќи: постелнина хотелот кревет, хотелот крпи, хотел удобности, F & B постелнина. Ние ги доставуваме целосна текстил решенија за хотелски групи, авиокомпании, на бродови, болници.

fesfesg

Т hrough нашите во светот агенти и дистрибутери, сега ние снабдување текстил за многу светски познати хотелски групи, како што се Интерконтинентал, Мариот, Хилтон, Starwood, Хајат, Шангри-ла итн извоз на повеќе од 25 земји.

О ur продажба канцеларија и логистички услуги се наоѓа во кинескиот модерен град - Шангај, а нашите производство база во провинцијата централна Кина. Тоа не поддржат ниска цена и висока служба ефикасност.

М руда од 15 години искуство снабдување хотел, 10 + години професионално гостопримство текстилна фабрика операција, која ќе ви обезбеди најдобра продажба на услуги, стабилен квалитет и конкурентна цена. Ние со нетрпение очекуваме да имаат понудената соработка со светски дистрибутери, агенти, хотелски групи! 

sefegWhatsApp Online Chat !