Контактирајте не

Шангај Пречисти хотели копродукции, ООД

адреса

Rm 815, Blk 20, 8633 Џунг Чун патот,

Шангај Кина 201101

Е-пошта

 

hartleywu@refinetex.com.cn 

sales1@refinetex.com.cn

телефон

0086 139 1844 8000

0086 152 0196 0277

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !