Исклучително мека поларните руно ќебиња - Кина Шангај Пречисти хотели

Исклучително мека поларните руно ќебиња

Краток опис:

Material: 100% Polyester Style: Plain Pattern: Brushed Technics: ...


детали за производот

Тагови производ

материјал:
100% Polyester
стил:
Plain
модел:
Brushed
Технологија:
Woven
големина:
OEM, 180cmX230cm or OEM
Возрасна група:
Babies
Тема:
Portable, Wearable, Washable
Употреба:
Airplane, Home, Hospital, Hotel, Military, Picnic, Travel
Место на потекло:
China (Mainland)
Бренд име:
Refine
Број на модел:
EC-BLKT-0001
Име на производот:
Polar Fleece ќебе
боја:
Camel or OEM
употреба:
Hotel, Home , Hospital
Тежина:
220gsm-400gsm
OEM услуги:
YES
Лебл:
FREE
Пример:
FREE
Начин на плаќање:
T/T, W.U.

Product Description

This Polar Fleece Blanket is Extremely Soft,


* Бранеа плетени ткаенини: достапен во многу бои, бојата е до вас да се избере
* Мека, се мие и едноставен, но луксузен дизајн.
* Оваа поларните руно ќебе е совршен за хотели, болници, Спа центар, дома, итн

Име на производ Поларните руно ќебе
материјал: полиестер
Ткаенина Тип: Полиестер ткаенина
Технологија: бранеа
Тема: Перат, мек, Други
Лебл Дизајнирано Слободен логото
боја: Камила или OEM
големина 180cmX230cm или ОЕМ

Поврзани производи

Профил на компанијата

Шангај Пречисти Текстил копродукции, Ltd е ДИРЕКТНИ ПРОИЗВОДИТЕЛОТ STRONG фокусирање во текстилната поле повеќе од 16 години. Имаме светот на продажбата на мрежа, вклучувајќи и НА, ЕУ, Блискиот Исток, Источна Азија, Југоисточна Азија, итн 


  • Претходно:
  • Следна:

  • 
    WhatsApp Online Chat !