Rreth kompanisë

20 vjet të fokusohet në prodhimin dhe shitjen e pllaka dysheme

S hanghai Refine Textile Limited, si një tekstileve hotel profesionale kryesor dhe prodhues në Lindjen e Kinës, ne fokusohemi në këtë fushë më shumë se 15 vjet. Produktet tona kryesore, duke përfshirë: çarçafët hotel, peshqir hotel, hotel amenities, F & B linens. Ne furnizimit tekstileve zgjidhje të plotë për grupet e hotelit, linjat ajrore, anijet turistike, spitale. M ore se 15 vjet eksperiencë furnizimit hotel, 10 + vjet profesionale operacion fabrikë tekstili mikpritjen, e cila do t'ju ofrojë më të mirë të shitjes shërbimi, cilësi të qëndrueshme dhe të çmimeve konkurruese. Ne shpresojmë të kemi fitore të fitojë bashkëpunimin me shpërndarësit, agjentët, grupet e hotelit në mbarë botën!

  • 未 标题 -111
  • 未 标题 -112
  • 未 标题 -123

WhatsApp Online Chat !