Rreth nesh

 Kompania Hyrje:

S hanghai Refine Textile Limited, si një tekstileve hotel profesionale kryesor dhe prodhues në Lindjen e Kinës, ne fokusohemi në këtë fushë më shumë se 15 vjet. Produktet tona kryesore, duke përfshirë: çarçafët hotel, peshqir hotel, hotel amenities, F & B linens. Ne furnizimit tekstileve zgjidhje të plotë për grupet e hotelit, linjat ajrore, anijet turistike, spitale.

fesfesg

T hrough agjentëve tanë të gjithë botën dhe shpërndarësit, tani ne furnizimin me tekstile për shumë grupe të hotelit të famshme botërore, të tilla si Intercontinental, Marriott, Hilton, Starwood, Hyatt, Shangri-la etj Ne eksportojmë në më shumë se 25 vende.

O zyra e shitjes ur dhe të shërbimit të logjistikës janë të vendosura në qytetin kinez modern - Shanghai, dhe baza e prodhimit tonë në provincën qendrore të Kinës. Ajo na mbështesin me kosto të ulët dhe të shërbimit të lartë të efikasitetit.

M ore se 15 vjet eksperiencë furnizimit hotel, 10 + vjet profesionale operacion fabrikë tekstili mikpritjen, e cila do t'ju ofrojë më të mirë të shitjes shërbimi, cilësi të qëndrueshme dhe të çmimeve konkurruese. Ne shpresojmë të kemi fitore të fitojë bashkëpunimin me shpërndarësit, agjentët, grupet e hotelit në mbarë botën! 

sefegWhatsApp Online Chat !