Jashtëzakonisht e butë polare qeth batanije - China Shanghai Refine Hotel Furnizime

Jashtëzakonisht e butë polare qeth batanije

Përshkrim i shkurtër:

Material: 100% Polyester Style: Plain Pattern: Brushed Technics: ...


Detail Product

Produkt Tags

materiali:
100% Polyester
Style:
Plain
model:
Brushed
Technics:
Woven
Size:
OEM, 180cmX230cm or OEM
Grupmosha:
Babies
Feature:
Portable, Wearable, Washable
përdorni:
Airplane, Home, Hospital, Hotel, Military, Picnic, Travel
Vendi i origjinës:
China (Mainland)
Emri Markë:
Refine
Numri Modeli:
EC-BLKT-0001
Emri i produktit:
Polar Fleece batanije
Ngjyrë:
Camel or OEM
Perdorimi:
Hotel, Home , Hospital
Pesha:
220gsm-400gsm
Shërbimi OEM:
YES
lable:
FREE
Sample:
FREE
pagesa:
T/T, W.U.

Product Description

Kjo Polar qeth batanijeështë jashtëzakonisht e butë,


* Brushed pëlhurë të endura: në dispozicion në shumë ngjyra, ngjyra është deri në ju që të zgjidhni
* Soft, lahet dhe e thjeshtë, por luksoze Dizajn.
* Kjo batanije qeth Polar është e përkryer për Hotele, Spitale, Qendra Spa, shtëpi, etj

Emri i produktit Polar qeth batanije
materiali: poliestër
Pëlhurë Lloji: pëlhurë thurur poliestër
Technics: krehur
Feature: Lahet, Soft, Tjetër
lable Pa pagesë Logo Designed
Ngjyrë: Camel ose OEM
madhësi 180cmX230cm ose OEM

Related Products

Profili i kompanisë

Refine tekstile Shanghai Co, Ltd, është prodhues të drejtpërdrejtë STRONG duke u fokusuar në fushën e tekstilit për më shumë se 16 vjet. Ne kemi rrjetin e shitjes në mbarë botën duke përfshirë NA, BE, Lindja e Mesme, Azia Lindore, Azia Juglindore, etj 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !