High Quality Hotel 100 poliestër akrilik batanije - China Shanghai Refine Hotel Furnizime

High Quality Hotel 100 poliestër akrilik batanije

Përshkrim i shkurtër:

Material: Polyester / Acrylic Style: Plain Pattern: Yarn Dyed Technics: ...


Detail Product

Produkt Tags

materiali:
Polyester / Acrylic
Style:
Plain
model:
Yarn Dyed
Technics:
Knitted
Size:
King
Grupmosha:
Adults
përdorni:
Airplane, Hospital, Hotel
Vendi i origjinës:
Anhui, China (Mainland)
Emri Markë:
OEM
Numri Modeli:
SRT-BK01
Emri i produktit:
High Quality Hotel 100 polyester Acrylic batanije
madhësia:
230x280cm as per requirement
ngjyrë:
camel, as per requirement
i mprehtë:
color satin or as per requirement

Packaging & Delivery

detajet Paketimi
High Quality Hotel 100 poliestër akrilik batanije
Koha e dërgimit
Dërguar në 35 ditë pas pagesës

 

madhësi 230x80cm, me porosi
material 100% poliester, polyfleece, etj akrilik
Features  eko-miqësore, të përmbushur standarde OEKO-Tex 100 + AZO lirë;
 të butë dhe të mirë ndjenja dore
kujdesit të lëkurës dhe të rehatshme
peshë pesha standarde është nga 180-350gsm, mund të bëjë si ju kërkojnë
 paketim  paketim individual, si ju kërkesë
Kushtet e pagesës T / T ose L / C në pamje
herë mostër 10 ditë
Delivery herë varet rendit quanity
OEM pranoj

 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !